вівторок, 28 лютого 2017 р.

Звітують депутати Токмацької міської ради (ВО «Батьківщина»)



Інтереси токмацької громади в місцевому законодавчому органі – Токмацькій міській раді представляють депутати, що звітують від ВО «Батьківщина»:  Площадний Олег Володимирович – член постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології, Пащенко Анатолій Леонідович – голова постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів, Пасєвін Віталій Валерійович – голова постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я, Нанівський Роман Романович та Сенько Микола Васильович – члени постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.
В своєму звіті депутати наголосили на такому.  Постійна комісія міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики не представлена депутатами ВО «Батьківщина», але майже всі питання вирішуються саме на засіданнях постійних комісій. За звітний період депутати прийняли участь у 14 засіданнях своїх комісій, а постійна комісія міської ради з питань життєзабезпечення міста збиралася 22 рази, по мірі находження вимог від керівників комунальних підприємств, організацій - вони, виходячи з можливостей міського бюджету намагалися задовольнити їх. Основні досягнення в роботі депутатів – не дали скоротити ліжковий фонд (читайте працівників) в Токмацькій ЦРЛ у 2016 році, працюють над тим, щоб м. Токмак все таки став центром госпітального округу (територіальне об'єднання закладів охорони здоров'я України декількох районів в одну мережу по принципу доступності, густини та кількості населення, наявності готових лікувальних закладів, усталених шляхів доставки пацієнтів та дорожнього сполучення. Один госпітальний округ передбачає обслуговування не менше ніж 120—200 тис. населення, досяжність в радіусі 60 хвилин або 60 кілометрів. Адміністративним центром є населений пункт з населенням понад 40 тис. По задуму, децентралізаційна реформа дозволить оптимізувати витрати на утримання чисельних лікарень, наблизить саме якісні медичні заклади до населення областей без необхідності відвідування обласного центру), збільшили фінансування на безоплатні ліки. Депутати ініціювали питання про погодження кандидатури головного лікаря ЦРБ перед його призначенням з міською радою, ухвалили це рішення на сесії, але міський голова наклав на нього вето. Щоб подолати вето було призначено чергову сесію, яка не відбулася за відсутності кворума від депутатів Опозиційного блоку.  
Спорт - (фінансування по програмам більш, як на 200 тис. грн.), в 2017 році вперше за всю історію передбачено в бюджеті фінансування футбольного клубу «Дизеліст», до цього він фінансувався тільки по програмам, депутати були ініціаторами фінансування ремонту зали важкої атлетики Палацу спорту, до речі в цьому залі 5 років на працювала витяжна вентиляція, після втручання депутатів вентиляція запрацювала. Додатково було виділено кошти на новий стадіон (мікрорайон «Ахрамєєвка»).
Слідкують депутати і за харчуванням дітей в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) міста та у школах, прибрали посередників в цьому бізнесі. Укомплектовано аптечками надання першої медичної допомоги за стандартом  кожен ДНЗ, до цього 3 - 4 роки кошти зовсім не виділялись на ці цілі.
Великий резонанс в місті викликало питання оплати за опалення місць загального користування в багатоповерхівках де відсутні прилади опалення. Депутати вважають, що керівник тепломережі умисно не виконує рішення сесії Токмацької міської ради, яка заборонила стягувати таку плату. І мабуть з цих причин тепломережа подала позов до суду на Романа Нанівського за його незначний борг перед підприємством.
Микола Сенько впорядкував вулицю 14 Вересня. З цим впорядкуванням вийшов казус. Депутат Людмила Яковлєва (Опозиційний блок) поскаржилась міському голові, що щебінь, використаний на ремонт дороги, на якій мало хто ходить краще було б освоїти на мікрорайоні «Ковальський». Міський ринок – завдяки своїй принципіальній позиції (робота туалету, стоянка автотранспорту, торгівля у невстановлених місцях, благоустрій території) пан Сенько отримав погрози від зам. директора ринку Лисака, про що подано відповідну заяву до правоохоронних органів. Також завдяки депутату від річки до котельної було в 53 місцях полагоджено теплоізоляцію (30 тис. грн.)
Олег Площадний – добився виділення коштів (16 тис. грн.) для пам`ятника загиблим солдатам на ладіївському кладовищі плюс особиста фінансова допомога депутата та допомога мешканців міста, хотілось ще і дорогу зробити (близько 30 тис. грн.), бо в дощову погоду там не проїхати, необхідно і окреслити межу кладовища та встановити ворота. Допомагав депутат і ЗОШ №6 впорядковувати, зокрема територію шкільного стадіону, тощо. Роман Нанівський зазначив, що в ЗОШ №6 є проблема з опаленням, яку ніяк не можуть виправити. Копають, копають, копають…Чимало свого особистого часу пан Площадний витратив за контролем будівництва дороги Т-04-01 Дніпро – Мелітополь, на якій уже в цьому році появляються вибоїни. В виконкомі треба було призначити відповідальну людину за цю справу, наголосили депутати, а то водовідвідну трубу зарили (район 7 школи), а вода стоїть у людей в городах і вони оббивають пороги квартального.
Віталій Пасєвін - дитячий майданчик (Шевченко, 38), грейдерування і присипка (Василя Вишиваного, 270), новий бак для сміття (Василя Вишиваного, 272), огорожа (Шевченко, 42). І все це в особистий час.
Анатолій Пащенко зазначив, що свій весь час віддавав облаштуванню дитячого майданчика біля залізничного вокзалу, який будували загальними силами разом з мешканцями мікрорайону «Залізничний».
Лейтмотивом виступів депутатів було те, що вони контролювали владу на всіх етапах - від початку фінансування до здачі виконаних робіт, приділяли увагу тарифній політиці на житлово – комунальні послуги, тощо.

Петро Кропива

Немає коментарів:

Дописати коментар