пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

Ігор Пінчук: «Заможний підприємець - заможна громада»

Підприємці будують, шиють, виробляють, вирощують, готують, вчать, лікують, розважають, купують і продають. Загалом, вони не тільки забезпечують населення найрізноманітнішими товарами і послугами, але і вносять дуже великий внесок в економіку країни, а після закінчення реформи децентралізації завдяки їм буде  розвиватися і фінансуватися наша громада. Про свій великий досвід у цій сфері ми і попросимо розповісти одного з найуспішніших підприємців та фермерів нашого міста і району Ігоря Пінчука.

- Ігор Володимирович, всім відомо, що ви до того, як зайнятися підприємницькою діяльністю, займали високі посади у нашому місті.  8 років були керівником Токмацького районного відділу Міграційної служби. Скажіть, що Вас спонукало залишити цю посаду й зайнятися своїм ділом? Заробі́тна пла́та?Рутинність роботи? Обмежені можливості в розвитку? Або інша причина.

 

-Мені все подобалося в моїй попередній діяльності. Я  вважаю мою службу в правоохоронних органах - важливою частиною мого життя.  Але там не було можливості суттєво впливати на розвиток рідного краю. Коли я бачив, як можновладці перетворюють Токмаччину на «депресивний регіон», я не міг з цим зголоситися. В нашому місті немає достатньої кількості робочих місць, немає достатнього рівня заробітних плат. Тому мешканцям міста доводиться виїжджати на заробітки до інших міст, а інколи й закордон. То не є добре, так руйнуються родини та людські долі. На додаток, який може бути розвиток міста чи села, якщо кожна людина, що залишила свій дім, витрачає свої зароблені гроші вже не в нашому місті. А це має дуже негативні наслідки і призводить до того, що інфраструктура міста та району не розвивається.

А мені, як і багатьом токмачанам, хочеться жити у європейському місті, європейській країні. Ми з родиною ніколи не планували і не плануємо переїжджати, наприклад, у Запоріжжя чи Київ, або тим паче емігрувати за кордон. Токмаччина – наша рідна земля, тому залишається один вихід: міняти місто та район самому.


- Так Ви хочете сказати, що будівництво одного великого підприємства врятує наше місто і зробить його європейським?


- Не обов'язково це повинно бути підприємство-гігант. В моїх планах - створення кооперації, яка об'єднає  підприємців та сільгоспвиробників району. І ця ціль досяжна. Тим паче, що я є головою Токмацького осередку Асоціації фермерів та землевласників України. А коли мешканці громади почнуть отримувати гідну зарплату, то й інфраструктура міста та сіл підніметься на якісно новий  рівень. Також розвитку Токмаччини буде сприяти закінчення реформи децентралізації, яка триває вже 5 років. Ті гроші (податки), які ми сплачуємо зараз, відправляються до Київа, а потім тільки  частина їх повертається до нашого регіону. А у громад буде право направити всі ці кошти на розвиток свого краю.  І як наслідок, в містах і селах громади стануть доступніші та якісніші послуги, більш сприятливі умови життя й ми зможемо сказати: «Я живу у європейському місті, заможному селі, бачу власне майбутнє та майбутнє своїх дітей на Токмаччині». Щобдосягтицього, потрібно перестати думати про своє місто, як про «депресивний Токмак». Людям потрібен «ПРОГРЕСИВНИЙ ТОКМАК».


- Скажіть, а як Вам вдалося за такий короткий час добитися таких високих показників на своєму підприємстві?


- Успіх не приходить водночас, це – методична кропітка щоденна праця. Часом по 12 годин в день й без вихідних. Тяжко сьогодні, тяжко завтра, а вже післязавтра бачиш позитивний результат, радієш досягненням і рухаєшся далі. А ще ключовим фактором в досягненні своєї  мети є міцна команда, яка любить свою роботу і згуртовано працює, добрі умови праці для людей. На наших  підприємствах для працівників створені магазини-кафе, облаштовані  місця для відпочинку, на території чисто, не знайдеш жодного недопалку.


-  Бажаємо Вам успіху у Вашій діяльності та нехай здійсняться всі Ваші цілі, тому що я і багато жителів нашого регіону також хочуть жити в європейському місті.

 

"Токмацькі Вісті"

Немає коментарів:

Дописати коментар