понеділок, 25 вересня 2017 р.

Наші чемпіони-богатирі

В період з 14 по 22 вересня в м. Луцьк проходив Чемпіонат України по класичному пауерліфтингу без екіпіровки.  18 вересня відбувались змагання  спортсменів вікової групи 50-59 років. В цій віковій групі наше місто представляли два атлети: КМС, восьмикратний чемпіон України Чепурний Володимир, 1960 р.н., який став чемпіоном України у ваговій категорії до 83 кг, з результатом у сумі 510 кг, а також став чемпіоном України в загальному заліку серед усіх учасників цієї вікової групи, встановивши при цьому 8 рекордів України. КМС, заслужений тренер України, одинадцятикратний чемпіон України Петренко Геннадій, 1959 р.н., який став чемпіоном України у ваговій категорії до 74 кг, з результатом у сумі 440,5 кг, встановивши 2 рекорди України в загальному заліку зайнявши 2 місце. Вітаємо наших чемпіонів з високими досягненнями та бажаємо  нових перемог та успіхів в майбутніх змаганнях.